Zapraszamy na kursy przygotowujące do matury

Wszystkim, którzy właśnie zorientowali się, że już za osiem miesięcy przystępują do egzaminu dojrzałości, polecamy kursy języka angielskiego oraz języka niemieckiego w Linguo.
Nie są to jednak zwykłe korepetycje. Program zajęć poza gruntowną powtórką podstawy programowej, obejmuje również konwersacje z native ? speakerem i zajęcia mające na celu rozszerzenie umiejętności komunikacyjnych.
Nie licz na to, że jakoś to będzie. Przyjdź i dowiedz się, że będzie dobrze!

 

Już za rok matura!

Nie daj się zaskoczyć maturze w maju! Już dziś zapisz się do Linguo na kurs przygotowujący do matury. Doświadczona kadra lektorów profesjonalnie, zgodnie ze wszystkimi standardami maturalnymi, przygotuje Cię do egzaminu dojrzałości. Dzięki temu, że Linguo jako jedyną szkołą języków obcych w Łomży, w której pracuje kilku native speakerówegzamin ustny z języka angielskiego pokonasz bez problemu.

Zajęcia w małych grupach gwarantują indywidualne podejście do potrzeb i wymagań każdego ucznia.

Przyjdź pełen chęci i zapału do nauki, a resztę pozostaw nam. Wszystkie materiały dydaktyczne zapewnia Linguo. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po dwie godziny. Gwarantujemy kompleksowe i skuteczne przygotowanie do matury na każdym poziomie. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.