Wybory Miss Łomża 2017, Linguo głównym sponsorem

Od dzisiejszego poranka wszyscy myślą już tylko o tym kto zdobędzie koronę Miss Ziemi Łomżyńskiej, Miss Ziemi Łomżyńskiej Nastolatek oraz Miss Linguo; czy wszystko jest już gotowe do wieczornej gali; czy dojdzie do wielkiej niespodzianki?
Wszystkiego dowiemy się już za kilka godzin obserwując wydarzenia, które będą miały miejsce dziś wieczorem w Centrum Kultury przy ul. Sadowej w Łomży. Linguo jako jeden z głównych sponsorów imprezy trzyma kciuki za wszystkie kandydatki, życząc im odwagi, uśmiechu i świetnej zabawy.

Tak miłych, energetycznych i zjawiskowych Gości chyba jeszcze Linguo nie przyjmowało. Specjalistyczny kurs polegający na nauce słownictwa, kultury i międzynarodowych standardów świata modelingu, będzie doskonałą kontynuacją naszej wspólnej przygody. Kinga Kowalewska- serdecznie gratulujemy i również cieszymy się z Twojego powrotu do zdrowia. Linguo nie zapomina kto to wymyślił i zorganizował brawo Anna Kurządkowska i Monika Patoka, pragniemy również gorąco podziękować Panom Fotografom w szczególności cbtr.pl Fotografia Paweł Wądołowski !!!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *