Linguo i Fundacja “L” wspierają naukę języka angielskiego młodych mam

Linguo oraz Fundacja “L” stworzyli wspólnie projekt Mummy&Me – bezpłatny kurs języka angielskiego dla młodych mam przebywających na urlopach macierzyńskich lub wychowawczych i opiekunów małych dzieci. Mummy&Me trafia do kobiet, które chcą poświęcić więcej uwagi sobie i swojego rozwojowi oraz do mam pracujących w domu, które chcą zmienić swoją codzienną rutynę.

Uczestniczki przychodzą na zajęcia razem z dziećmi, którym w trakcie lekcji zapewniamy opiekę. Zajęcia językowe prowadzone są przez lektorów Linguo i odbywają się w kameralnej grupie, z aktywnym udziałem wszystkich mam. Dzieci, jeśli chcą, towarzyszą mamom osłuchując się z brzmieniem języka angielskiego lub bawią się pod naszą opieką w sąsiedniej sali wyposażonej w zabawki i tablicę multimedialną . Oprócz edukacyjnej roli tych spotkań, Mummy&Me pełni też funkcję platformy spotkań i wymiany poglądów. Chcemy wymieniać się doświadczeniami na temat rozwoju dzieci i możliwości. Rozmawiamy z mamami o zagrożenia płynących z nadużywania Internetu, gier i social mediów w procesie wychowawczym. Tematy te są poruszane na dodatkowych warsztatach prowadzonych przez psychologa. Jesteśmy dumni, że do programu Mummy&Me dołączyło bardzo dużo mam.

Program jest współfinansowany w ramach Łomżyńskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów alkoholowych oraz Innych Uzależnień na 2019 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *