Ferie Zimowe w Linguo 2017

Od poniedziałku w szkołach ferie zimowe, a w szkole językowej Linguo darmowe lekcje angielskiego dla dzieci do 5 do 12 lat. W Łomży lekcje te prowadzone będą w drugim tygodniu ferii.

Darmowy angielski  w szkole językowej Linguo w wakacje to już niemal tradycja. Jednak ze względu na ogromne zainteresowanie, w roku 2016 nauczyciele z placówki przy ul. Piłsudskiego 95 zdecydowali o zorganizowaniu takiego kursu również w trakcie ferii zimowych.

Zajęcia w czasie ferii odbywać się będą w oddziałach szkoły w Łomży, Zambrowie oraz Ostrowi Mazowieckiej. Przewidziano aż 120 miejsc dla dzieci w 4 grupach wiekowych 5-6 lat, 7-8 lat, 9-10 oraz 11-12 lat. Zajęcia z języka angielskiego w Łomży prowadzone będą w drugim tygodniu ferii.

Fakt, że zajęcia są darmowe, nie oznacza, że jakość kursu będzie niższa niż poziom, który Linguo oferuje na co dzień. Wykwalifikowani lektorzy, zajęcia również z native-speakerami, gry i zabawy językowe, nauka w małych grupach – to standard znany z poprzednich edycji akcji. Jednak tym razem to nie jedyna zachęta. Atrakcją z pewnością będą najnowsze narzędzia dydaktyczne, takie jak: specjalistyczne programy komputerowe i tablice multimedialne.

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na stronie www.linguo.com.pl, facebooku oraz w sekretariatach placówek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.